Kendi içeriğinizi satabilir, yüksek oranlarda komisyonlarla kazanç elde edebilirsin. Ayrıntılar çok yakında...

Pro'ya Katılın
Sınırsız İndirme Alın

Bütün kaynaklara erişim elde edin. İstediğiniz zaman iptal edin.

TD Pro’ya katılan bütün kullanıcılarımız sitemizde yayınlanan ve üyelikleri süresince yayınlanacak olan bütün içerikleri sınırsızca indirebilir. Ekstra hiçbir ücret ödemez. Saklama sunucuları üzerinde yüksek önceliği ve limitsiz indirme hızına sahip olurlar.

Ticari ve bireysel kullanım lisanslarına otomatik olarak sahip olurlar. 

Aylık alın dilediğiniz zaman iptal edin

TD PRO’yu aylık planlarla kullanabilir, içerikleri sınırsız olarak indirebilir ve dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bütün içerikler ücretsiz sunulur.

10 Ay ödeyin 12 ay kullanın

12 ay kullanın bunun yerine sadece 10 aylık ücret ödeyin. Hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeyin. Herşeye ve fazslasına ücretsiz erişim sağlayın.

Nedir bu TD PRO ? Bana avantaj sağlar mı ?

TD (Tasarım Dükkanı) Pro, özel bir üyelik sistemidir. Aylık ve yıllık planlar sahilinde sunulur. TD Pro aboneleri üyelik süreleri boyunca sitede yayınlanan bütün içeriklere fiyati ne olursa olsun ücretsiz olarak sahip olurlar.

Aylık üyelikleri satın alan herkes dilediği zaman üyelik yenilenmesini iptal edebilir. Ancak üyeliği süresince 1 indirme dahi yapıldıysa ücret iadesi ve iptal işlemi yapılmadan kalan günlerin kullanılması gerekmektedir.

Evet elbette yapıyoruz ancak bunu bazı koşullara bağlamak zorundayız. Üyeliğiniz aktif olduktan sonra herhangi bir içerik indirmediyseniz ve üyelik süreniz 7 günü geçmediyse üyelik için harcadığınız bütün tutarı iade ediyoruz. Bu koşullar sağlanmıyorsa herhangi bir ücret iadesi yapılmıyor.

PSD, Vektör, Font, Web Sitesi Şablonları içinde ara...

Back to Top
Product has been added to your cart