Dijital dünyaya e-ticaret yazılımımızla girin.

Üretilen birçok e-ticaret yazılımından çok büyük farkla ileride olan WooCommerce altyapısını sizin için uyarlıyoruz. Sınırsız eklenti havuzumuzdan faydalanmanızı sağlıyoruz.

*Sınırsız eklentiler için lütfen bilgi alın.

Intro

Temel platformumuz esnektir ve küresel bir toplulukla güçlendirilmiştir.

Açık kaynak özgürlüğü, sonsuza kadar mağazanızın içeriğinin ve verilerinin tek sahibi olacağınız anlamına gelir.

İster yeni bir iş kuruyor, ister gerçek mekandaki işinizi çevrimiçi ortama taşıyor veya müşteriler için site geliştiriyor olun, içerik ve ticareti güçlü bir şekilde harmanlayan bir mağaza için WooCommerce’i kullanın.

WooCommerce iş demektir. Mağazanız için güçlü, özelleştirilebilir bir merkezi kontrol paneli olan WooCommerce Admin ile sizin için en önemli performans ölçümlerini takip edin.

MAĞAZA VERİLERİNİZİN SAHİBİ OLUN VE KONTROL EDİN – SONSUZA KADAR

WooCommerce ile verileriniz size ait kalır. Her zaman.

Kullanım verilerini bizimle paylaşmayı tercih ederseniz, anonim hale getirileceğinden ve güvenle saklanacağından emin olabilirsiniz. Mağazanızı etkilemeden istediğiniz zaman devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Barındırılan e-Ticaret çözümlerinin aksine, WooCommerce mağaza verileri geleceğe dönüktür; farklı bir platforma geçmek isterseniz tüm içeriğinizi özgürce dışa aktarıp sitenizi istediğiniz yere götürebilirsiniz. Hiçbir kısıtlama yoktur.