Cheddar Gothic Font Family

5,0010,00 (-50%)

Satışa Açık

  • Condensed
  • Büyük Görünüm
  • Web Font
  • Tanıtım Tasarımları
  • Premium Font

Cheddar Gothic, italik ile Sans, Serif, Slab ve Stencil stilleri dahil olmak üzere elle çizilmiş, 8 stil yazı tipi ailesidir. Ayrıca her yazı tipi, tasarımlarınıza hızla çeşitlilik ve ilgi katmak için yerleşik 92 eşleşen anahtar kelime ve simge glifleri içerir. Çeşitli kullanımlar için harika: paketleme, posterler, tişörtler, pullar, marka bilinci oluşturma, manşetler, reklam panoları, web siteleri vb.

Tamamı büyük harf ailesi, alternatifler için büyük ve küçük harf arasında geçiş yapın. Klasik, yoğun bir görünüm için küçük harf seçin; genişletilmiş çapraz çubuklar ve dilimlenmiş terminaller dahil olmak üzere biraz daha fazla karakter için büyük harf seçin. Bireysel stillerin tümü aynı yapıya dayanmaktadır, bu nedenle duruma en iyi şekilde uyması için birbirleriyle karıştırıp eşleştirmek için iyi çalışırlar.

El yapımı detaylar büyük kullanıldığında çok belirgin hale gelirken, düzenli çizilmiş formlar daha küçük boyutlarda ayarlandığında iyi bir yapıyı koruyor. Güzel, orta menzilli bir ağırlık kullanmak – bu ne çok hafif ne de çok kalındır – kendinden emin büyük hissettiriyor ve küçük kapanmıyor.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Tasarım Dükkanı

Cheddar Gothic Font Family

5,0010,00 (-50%)

Sepete Ekle