2009'den bu yana sizinleyiz...

Birlikte büyüyeceğiz ve daha ileriye gideceğiz

2009 yılından bu yana büyük bir motivasyon ile hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Web ve grafik dünyasını yönlendiren fikirlerimizle her zaman yenilikçi kalıyoruz. Güçlü tasarımlarımızı, yeteneklerimizi, yılların tecrübesini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni nesil tasarımlara koşarak birlikte gideceğiz.

Stack
Stack
Tasarım Dükkanı

Gurur duyduğumuz rakamları inceleyin

Teslim edilmiş onlarca proje, grafik tasarımı ve web sitesi ile grafik ve tasarım dünyasına yöne veriyoruz.

+0

Web Sitesi

+0

E-Ticaret Sitesi

+0

Grafik Tasarımı

+0

Uluslararası Proje

Tasarım Mağazımızı ziyaret etmelisiniz

Yüzlerce özgün grafik tasarımı üstelik her bütçeye uygun... Mağazamızı ziyaret ederek planlarınız için en uygun tasarımları satın alabilirsiniz.

Image
Uzman Kadromuz

Müşteri memnuniyeti
önceliği olan ekibimiz

Dilek AVŞİN
Dilek AVŞİN
Grafik Tasarımı
Mustafa AKTUNA
Mustafa AKTUNA
Web Tasarımı
Seval İNCİ
Seval İNCİ
İçerik Yöneticisi
Marco Alves
Marco Alves
Avrupa Sorumlusu

Çok çeşitli özelliklerimizi ve hizmetlerimizi keşfedin.

Sorunsuz bir şekilde oturan düzenleri birleştirin, her şeyi özelleştirin.

İletişim kaygısı taşıyan her türlü ürün ve hizmet grafik tasarımın uygulama alanına girmektedir. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir grafik tasarımcı, kurumsal kimlik, logo, kartvizit, poster ve afiş, e-bülten ve mailing, dergi, broşür ve katalog gibi sayısız konularda müşterisini en iyi şekilde anlayarak, alanında ifade etmelidir.

Tasarımda farklılaşan özgün çalışmalarla rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Kişisel ya da kurumsal düzeyde, tüm basılı veya dijital reklam, tanıtım, kimlik konularınız grafik tasarımla çözümlenebilir. Web sitesi içerisinde müşteriyle bütünleşecek olan tüm detaylar yine grafikerler desteğiyle web tasarımcıların elinden çıkmaktadır.

Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulamalarını geliştiriyoruz. Mobil yazılım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz.

Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar rehberiniz oluyoruz. Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Kullanıcılar, yaptıkları aramalarda karşılaştıkları ilk sıradaki siteler için şunu düşünür: “Bu siteler bu işi en iyi yapan, insanlar tarafından en çok tercih edilen sitelerdir”. Google sonuçları üzerine yerleşmiş bu algı sizin zaten kendi sektörünüzdeki en iyi marka imajı çizmeniz için yeterli olacaktır.

Marka bilinirliği markanızın hangi kanallar ile ne kadar görüntülendiği ile doğrudan alakalıdır. İnsanların ihtiyaç halinde arama yapmaları ve arama sonuçlarındaki görünürlüğünüzün itibarlı izlenimi markanızın gücünü arttıracak ve minimum maliyetle uzun vadeli faydaya odaklanacaksınız.